Centrum Wsparcia Rozwoju Edukacji i Biznesu OTUS Elżbieta Rabenda

ZAMÓW KONSULTACJE Z WYKŁADOWCĄ

Porozmawiaj z Elżbietą Rabendą!

Prowadzę konsultacje dla pracowników samorządowych, dyrektorów szkół i przedszkoli, dla nauczycieli i z każdym, który szuka wsparcia zawodowego w obszarze oświaty samorządowej. Nie zawsze potrzebujemy uczestniczyć w pełnym pięciogodzinnym szkoleniu lub kilku dniowym kursie, bo nasza wiedza i umiejętności znajdują się na przyzwoitym poziomie. Czasem potrzeba nam tylko stanowiska eksperta, wsparcia osoby niezależnej, będącej w temacie od dawna, potrzebujemy tylko konsultacji by rozwiać wątpliwości lub poznać praktykę u innych. Zadaj pytanie, odpowiem, pokieruję do odpowiednich przepisów lub powiem, jak należy je właściwie rozumieć.

Zgłoś problem szerszy lub węższy, opisz go e-mailem i wyślij na skrzynkę otus@otus-szkolenia.pl. Czas oczekiwania uzależniam od złożenia problemu, ale nie dłużej niż do 10 dni, na Twoją wyraźną prośbę nawet szybciej.

Spróbuj!

Warunki: koszt konsultacji, która będzie dla Państwa formą wsparcia zawodowego i doskonaleniem zawodowym 580,00 zł plus VAT. To niewiele w porównaniu z tym, co zyskacie. Inwestycja, która zawsze przyniesie korzyść i spokojny sen. Wystawiam fakturę. W temacie e-maila wyraźnie oznacz- konsultacje płatne.

Przejdź do góry strony